1. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 1000 wystąpi chór Państwowej Szkoły Muzycznej Pierwszego Stopnia w Tarnobrzegu pod dyrekcją p. Agnieszki Gawrońskiej, akompaniament p. Marzena Gawrońska. Serdecznie zapraszamy. O godz. 1730 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Zachęcamy do wspólnej modlitwy.
2. W środę o podjęcie adoracji prosimy Braci z Róży św. Józefa.
3. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy wszystkim Rodzinom mieszkającym przy ul. Konfederacji Dzikowskiej 12. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.
4. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej. Jest nowy numer gazetki parafialnej „Promień Miłosierdzia”.

5. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: we wtorek św. Agnieszki dz. i m. a także Dzień Babci, w środę Dzień Dziadka (Babciom i Dziadziusiom składamy najserdeczniejsze życzenia, przede wszystkim zdrowia i pociechy z wnuczków), w piątek św. Franciszka Salezego bp dK., w sobotę święto Nawrócenia św. Pawła Ap.

6. Wczoraj zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Dziękujemy Rodzinom, które nas przyjęły za życzliwość, serdeczność, wspólną modlitwę i chrześcijańską gościnę. Dziękujemy także za ofiary składane z okazji kolędy, które są przeznaczone na utrzymanie, funkcjonowanie i dalsze inwestycje w kościele. Niech Bóg Was błogosławi i strzeże na każdy dzień życia. W poniedziałek będzie kolęda na zaproszenie dla tych, którzy nie mogli przyjąć księdza w wyznaczonym czasie. Księdza można zaprosić dzisiaj w zakrystii po każdej Mszy św.
7. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. „Szczęść Boże”.