Parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu

1. Dziś po Mszy św. o godz.10:00 poświęcenie plecaków dzieciom klas I oraz spotkanie młodzieży kl. VII i VI Szkoły Podstawowej, za tydzień spotkanie rodziców i dzieci kl. III Szkoły Podstawowej przygotowujące się do I Komunii Św., o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, a o godz. 17:30 nieszpory.

2. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Licheńskiej.

3. Bóg zapłać tym którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Konf. Dzikowskiej 12. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

4. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – święto św. Stanisława Kostki, zakonnika i Patrona Polski, we wtorek – św. Januarego, bpa i męczennika, w środę – św. Męczenników Andrzeja Kim Taegon, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy, w czwartek– święto św. Mateusza, Ap i Ew., w sobotę – św. Ojca Pio z Pietrelciny.

Czytaj więcej...

1. Dziś rozpoczynamy XIII Tydzień Wychowania. W Markowej o godz. 10:00 beatyfikacja rodziny Ulmów. Po Mszy św. o godz.10:00 spotkanie młodzieży kl. VIII Szkoły Podstawowej, a za tydzień spotkanie młodzieży kl. VII i VI Szkoły Podstawowej, o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, o godz. 17:30 nieszpory.

2. Za tydzień w niedzielę na Mszy św. o godz. 10:00 poświęcenie plecaków dzieciom klasy pierwszej. Serdecznie zapraszamy rodziców wraz z dziećmi, które rozpoczęły naukę w szkole.

3. W środę 26. rocznica Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa w wymiarze naszego miasta. W kościele na Serbinowie Msza św. dziękczynna o godz. 18:00 i przejście pod figurę Pana Jezusa.

4. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Licheńskiej.

5. Bóg zapłać tym którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Konf. Dzikowskiej 10. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

Czytaj więcej...

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Ofiary złożone na tacę są przeznaczone na cele parafialne. Za złożone ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”. Dziś o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, o godz. 17:00 spotkanie Róż Różańcowych i Kółek Koronkowych, a o godz. 17:30 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic różańcowych i koronkowych.

2. W poniedziałek o godz. 8:00 Msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Serdecznie zapraszamy.

3. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10:00 spotkanie przed bierzmowaniem młodzieży kl. VIII Szkoły Podstawowej, obecność obowiązkowa.

4. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Fatimskiej.

5. Bóg zapłać tym którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Konf. Dzikowskiej 8 klatka 1,2 i 3 . Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św.

Czytaj więcej...

1. Dzisiaj o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, o godz. 17:30 nieszpory.

2. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Anielskiej.

3. Bóg zapłać tym którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Konf. Dzikowskiej 6, klatka 1 i 2. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

4. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – św. Augustyna, bpa i dK. O godz. 21:00 Apel Jasnogórski. Serdecznie zapraszamy, we wtorek – wspomnienie Męczeństwa Jana Chrzciciela, w piątek – dzień modlitw za poległych w obronie Ojczyzny, I piątek miesiąca, od godz. 17:15 spowiedź św. Po Mszy św. nocna adoracja Najświętszego Sakramentu, o godz. 20:30 wspólny Różaniec, a o godz. 24:00 zakończenie nocnej adoracji, w sobotę – I sobota miesiąca, od godz. 9:00 odwiedziny chorych, a o godz. 17:00 nabożeństwo pierwszosobotnie.

5. Jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

Czytaj więcej...

Odzwiedzający

Odwiedza nas 87 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.