Parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu

1. Dziś o godz. 10:00 spotkanie rodziców i dzieci kl. III Szkoły Podstawowej, o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, o godz. 17:30 nabożeństwo różańcowe za zmarłych. Dziś I niedziela adwentu. Początek nowego roku liturgicznego. W naszym kościele w dni powszednie Msze św. są o godz. 7:00 Msza św. adwentowa, a o godz. 18:00 roratnia. Dzieci na roraty zapraszamy z lampionami, tradycyjnie po roratach będą otrzymywały pamiątkowe obrazki, prosimy też o przygotowanie podpisanych serduszek, do losowania figury Matki Bożej.

2. Od dziś można nabywać świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom Caritas. Koszt 12zł. Taka świeca na naszym stole wigilijnym będzie widocznym znakiem więzi z potrzebującymi.

3. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży M.B. Licheńskiej.

4. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – o godz. 21:00 Apel jasnogórski, w środa – święto św. Andrzeja, Ap., w czwartek – I czwartek miesiąca, od godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu, w piątek – I piątek miesiąca od godz. 17:15 spowiedź św. Po Mszy św. nocna adoracja Najświętszego Sakramentu, o godz. 20:30 wspólny Różaniec, Apel Jasnogórski i Koronka do Bożego Miłosierdzia. Zakończenie czuwania o godz. 24:00, w sobotę – św. Franciszka Ksawerego, I sobota miesiąca, od godz. 9:00 odwiedziny chorych. O godz. 17:00 nabożeństwo pierwszosobotnie.

Czytaj więcej...

1. Dziś ostatnia niedziela roku liturgicznego, patronalne święto Akcji Katolickiej, Wspólnoty dla Intronizacji NSPJ i Liturgicznej Służby Ołtarza. Po każdej Mszy św. odnowienie Aktu Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana.

2. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna także w naszej diecezji Tydzień Biblijny. Pismo święte wraz z przekazywaną Tradycją jest dla nas fundamentem wiary.

3. Dziś odpust w parafii Chrystusa Króla, a o godz. 17.00 koncert muzyki sakralnej.

4. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 10:00 spotkanie młodzieży kl. VI Szkoły Podst. a za tydzień spotkanie rodziców i dzieci kl. III Szkoły Podstawowej, o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, a o godz. 17:30 nabożeństwo różańcowe za zmarłych wspominanych w Wypominkach modlitewnych.

5. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Fatimskiej.

Czytaj więcej...

1. Dziś po Mszy św. o godz. 10:00 spotkanie młodzieży kl. VII Szkoły Podst., a za tydzień spotkanie młodzieży kl. VI Szkoły Podst., o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, a o godz. 17:30 nabożeństwo różańcowe z Wypominkami za zmarłych.

2. Dziś zbiórka do puszki na Stowarzyszenie Pomoc Kościołowi w Potrzebie z przeznaczeniem dla Ukrainy.

3. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Anielskiej.

4. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: we wtorek – św. Alberta Wielkiego bpa i dK, w środę – NMP Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia, w czwartek – św. Elżbiety Węgierskiej, w piątek – bł. Karoliny Kózkówny, w sobotę – bł. Salomei, zakonnicy.

5. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Marczaka 9 klatka 9, 10 i 11. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

Czytaj więcej...

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu”.

2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 10:00 spotkanie młodzieży kl. VIII Szkoły Podst., a za tydzień spotkanie kl. VII Szkoły Podst., o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, o godz. 17:00 spotkanie Róż Różańcowych i Koronkowych, a o godz. 17:30 nabożeństwo różańcowe za zmarłych i zmiana tajemnic.

3. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: we wtorek na zakończenie oktawy Wszystkich Świętych – o godz. 18:00 Msza św. za zmarłych, którzy w tym roku odeszli do Pana z naszej wspólnoty parafialnej. Zapraszamy na tę Mszę św. szczególnie wszystkie rodziny zmarłych i prosimy przynieść ze sobą znicz. Po Mszy św. rodziny zabiorą ze sobą poświęcony znicz i zawiozą na grób, jako znak Chrystusa Zmartwychwstałego i naszej pamięci modlitewnej, w środę – święto Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, w czwartek – św. Leona Wielkiego, papieża i d. Kościoła, w piątek – św. Marcina, oraz 104. rocznica odzyskania niepodległości, z tej okazji Msza św. w intencji Ojczyzny w kościele OO. Dominikanów o godz. 9:30. W tym dniu jest dyspensa Ks. Biskupa od wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych. W sobotę – św. Jozafata, bp i męczennika.

Czytaj więcej...

Odzwiedzający

Odwiedza nas 61 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.