Get Adobe Flash player

1. Dziś I niedziele miesiąca, po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Ofiary składane na tacę, są przeznaczone na potrzeby parafii. Dziś jak każdego dnia o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, o godz. 17:00 spotkanie Róż Różańcowych i Kółek Koronkowych, a o godz. 17:30 nabożeństwo różańcowe, litania do Krwi Chrystusa Pana i zmiana tajemnic różańcowych.

2. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

3. Bóg zapłać tym którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Konf. Dzikowskiej 5 klatka 1 i 2. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

4. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – 13. rocznica sakry i ingresu Ks. Bpa Krzysztofa Nitkiewicza, Pasterza naszej Diecezji. Otoczmy Go naszą modlitwą, we wtorek – św. Marii Goretti, w środę – bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, w czwartek – I czwartek miesiąca, od godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu, w piątek – św. Jana z Dukli.

Czytaj więcej...

1. Dziś o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, o godz. 17:30 nieszpory i litania do NSPJ.

2. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Licheńskiej.

3. Bóg zapłać tym którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Konfederacji Dzikowskiej 18. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

4. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – Matki Bożej Nieustającej Pomocy, na Mszy św. o godz. 18:00 poświęcenie figurki NMP Wspomożycielki Wiernych i św. Anny z małą Maryją, w kościele na Serbinowie uroczystość odpustowa o godz. 10:00, we wtorek – św. Ireneusza, bpa i m. o godz. 21:00 Apel Jasnogórski, w środę – uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła, na Mszy św. o godz. 18:00 poświęcenie figurek św. Piotra i Pawła oraz św. O. Pio, w piątek – I piątek miesiąca, spowiedź św. od godz. 17:15. Po Mszy św. nocna adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 24:00 o godz. 20:30 wspólny Różaniec, Apel Jasnogórski i Koronka do Bożego Miłosierdzia, później indywidualna adoracja i o godz. 24:00 zakończenie nocnej, w sobotę – I sobota miesiąca. Od godz. 9:00 odwiedziny chorych, o godz. 17:00 nabożeństwo pierwszosobotnie.

Czytaj więcej...

1. Dzisiaj gościmy w naszej parafii Ojca misjonarza z Zambii ks. Andrzeja Nowakowskiego. Otaczamy go naszą modlitwą i darem serca. O godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, a o godz. 17:30 nieszpory, litania do NSPJ i procesja Eucharystyczna.

2. Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy wzięli udział w Uroczystość Bożego Ciała. Osobom z wyznaczonych ulic, które włączyły się w przygotowanie ołtarzy, Panu Organiście, panom Strażakom, Panu Kościelnemu, ministrantom, osobom niosącym emblematy, dziewczynkom sypiącym kwiatki, chłopcom dzwoniącym dzwonkami i Wam wszystkim za wspólną modlitwę i publiczne wyznanie wiary w prawdziwą Obecność Pana Jezusa w Eucharystii. Bóg zapłać.

3. Do czwartku będziemy przeżywać Oktawę Bożego Ciała. Zapraszamy serdecznie do udziału, dziewczynki do sypania kwiatków, chłopców do dzwonienia dzwonkami.

4. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Fatimskiej.

5. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Konf. Dzikowskiej 16. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

Czytaj więcej...

1. Dzisiaj Uroczystość Najświętszej Trójcy, dobiega końca okres wypełnienia obowiązku przystąpienia do Komunii św. wielkanocnej. O godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia, a o godz. 17.30 nieszpory i litania do NSPJ. Dziś 23. rocznica wizyty Ojca Świętego Jana Pawła II w Sandomierzu. O godz. 12:30 w kościele Ojców Dominikanów zostanie odprawiona Msza św. z okazji jubileuszu 100. rocznicy powstania parafii. 

2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – św. Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kościoła oraz 13. rocznica nominacji ks. dr. Krzysztofa Nitkiewicza na Biskupa Diecezji Sandomierskiej. Otoczmy naszego Pasterza modlitwą. Po Mszy św. wieczornej nabożeństwo fatimskie z procesją, we wtorek – bł. Michała Kozala, bpa i męczennika, w czwartek – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, Boże Ciało. Msze św. o godz. 7:00, 9:00 po niej procesja do czterech ołtarzy, po procesji Msza św. ok. godz. 10:45 i 18:00. Zaplanujmy swój udział we Mszy św. i procesji. Dzieci zapraszamy w strojach pierwszokomunijnych. Przez całą Oktawę Bożego Ciała, po Mszy św. wieczornej nabożeństwo czerwcowe połączone z procesją wokół kościoła, w piątek – św. Brata Alberta Chmielowskiego oraz 50. rocznica święceń kapłańskich ks. prał. Stanisława Wdowiaka.

Czytaj więcej...

Odzwiedzający

Odwiedza nas 394 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.