Parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu

1. Dzisiaj IV Niedziela Wielkiego Postu zw. „Laetare” posiada akcent paschalnej nadziei i radości. W czasie Mszy św. używa się szat koloru różowego. Kolor różowy to fiolet zmieszany z bielą i oznacza radość pośród pokuty, chwilę wytchnienia w czasie utrapienia.

2. Dzisiaj przed kościołem zbiórka do puszki na leczenie terapią genową Bartoszka, który choruje na SMA. Za każdy dar serca w imieniu rodziców chorego dziecka składamy serdeczne Bóg zapłać.

3. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 10:00 spotkanie młodzieży kl. VI Szkoły Podstawowej, a za tydzień spotkanie rodziców i dzieci kl. III, na Mszy św. o godz. 10:00 poświęcenie książeczek, a po Mszy św. o godz. 11:30 spotkanie rekolekcyjne młodzieży kl. VI, VII i VIII.

4. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne, które zakończymy w środę spowiedzią wielkopostną. Już teraz zaplanujmy swój udział. Program rekolekcji na tablicy ogłoszeń, w gazetce i na stronie internetowej.

Czytaj więcej...

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 10:00 spotkanie młodzież kl. VII Szkoły Podst., w przyszłą niedzielę spotkanie młodzieży kl. VI Szkoły Podst. o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, a o godz. 17:20 nowenna do św. Józefa i Gorzkie Żale.

2. Legion Maryi zaprasza dzisiaj na godz. 15:20 po Godzinie Miłosierdzia, na Modlitwę Pompejańską w intencji; „O pokój w naszych sercach, w rodzinach i Ojczyźnie”.

3. Zapraszamy na nabożeństwa pasyjne. Dziś o godz. 17:30 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, a w piątek o godz. 17:30 Droga Krzyżowa dla wszystkich. Znajdźmy czas na rozważanie Zbawczej Męki Chrystusa.

4. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy wszystkim Rodzinom mieszkającym przy ul. Paderewskiego 31-60. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

Czytaj więcej...

1. Dzisiaj I niedziela miesiąca, po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu, ofiary złożone na tacę są przeznaczone na potrzeby kościoła. Za złożone ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 10:00 spotkanie młodzieży kl. VIII Szkoły Podstawowej, a za tydzień spotkanie młodzieży kl. VII Szkoły Podstawowej, o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, o godz. 17:00 spotkanie Róż Różańcowych i Kółek Koronkowych, a o godz. 17:30 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

2. Dziś 34. rocznica sakry Bpa Seniora Edwarda Frankowskiego, otoczmy Go naszą modlitwą.

3. Dziś zbiórka do puszki na rzecz dzieła pomocy misjonarzom „Ad gentes”, jest to Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z naszymi misjonarzami i misjonarkami, którzy głoszą Ewangelię i dają świadectwo miłości Boga i bliźniego w 99 krajach misyjnych.

4. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach pasyjnych. W piątki o godz. 17:30 Droga Krzyżowa, a w niedziele o godz.17:30 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

Czytaj więcej...

1. Dzisiaj o godz. 10:00 spotkanie rodziców i dzieci kl. III Szkoły Podstawowej, a za tydzień spotkanie młodzieży kl. VIII Szkoły Podstawowej. O godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, a o godz. 17:30 Gorzkie Żale.

2. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z róży MBNP.

3. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach pasyjnych. W piątki o godz. 17:30 Droga Krzyżowa, a w niedziele o godz.17:30 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

4. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy wszystkim Rodzinom mieszkającym przy ul. Tarnowskiego 28 klatka 5, 6 i 7. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św.

Czytaj więcej...

Odzwiedzający

Odwiedza nas 228 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.