Parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu

1. Dziś o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, a o godz. 17:30 nieszpory, litania do NSPJ.

2. Dziś o godz.14:00 na Pl. B. Głowackiego rozpoczęcie Tarnobrzeskiego Marszu dla Życia i Rodziny, który zakończy się Piknikiem Rodzinnym na Serbinowie. Serdecznie zapraszamy.

3. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Ostrobramskiej.

4. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Tarnowskiego 28 klatka 1 i 2. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

5. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: we wtorek – św. Barnaby, Ap., w środę – 25. rocznica wizyty św. Jana Pawła II w Sandomierzu, w czwartek – św. Antoniego z Padwy, prezbitera i dK., 15. rocznica nominacji ks. dr. Krzysztofa Nitkiewicza na Biskupa Sandomierskiego, otoczmy naszego Pasterza modlitwą. Po Mszy św. nabożeństwo fatimskie, w piątek – bł. Michała Kozala, bpa i męczennika, w sobotę – w Sandomierzu o godz. 11:00 na błoniach przy figurze św. Jana Pawła II rozpocznie się II Diecezjalnego Kongresu Rodzin. Serdecznie zapraszamy.

6. W piątek o godz. 19:00 w domu parafialnym spotkanie młodzieży bierzmowanej i przygotowującej się do bierzmowania.

7. Jest do nabycia prasa katolicka i nowy numer gazetki parafialnej „Promień Miłosierdzia”. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

8. Msza św. za mieszkańców z ul. Borów, Jaśminowa, Tarninowa, Litewska i św. Onufrego odbędzie się 23 czerwca br. o godz.7:00, za mieszkańców z ul. Wiejskiej odbędzie się 30 czerwca br. o godz. 18:00.

9. Akcja Katolicka organizuje pielgrzymkę na nocne czuwanie na Jasnej Górze 14 czerwca tj. w piątek. Wyjazd sprzed kościoła o godz. 16:30 a powrót w godzinach porannych w sobotę. Koszt 60zł.

10. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.

 

Odzwiedzający

Odwiedza nas 290 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.