Parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu

1. Dzisiaj Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, zakończenie Okresu Wielkanocnego. Dziś w naszym kościele na Mszy św. o godz. 11:30, 1. rocznica I Komunii św. Dzieci, które przeżywają rocznicę Komunii św. będą obchodzić Biały Tydzień. Zapraszamy codziennie z rodzicami na godz. 17:30 na nabożeństwo majowe i Mszę św. Dziś o godz. 15:00 Godziną Miłosierdzia a o godz. 17:30 nabożeństwo majowe. Zapraszamy serdecznie do wspólnej modlitwy.

2. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Fatimskiej.

3. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzicom młodzieży bierzmowanej. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

4. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – Święto NMP, Matki Kościoła, parafialny dzień modlitw o powołania, w środę – św. Rity z Cascii, w czwartek – Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana, w piątek – NMP Wspomożycielki Wiernych.

5. W poniedziałek 27 maja na Mszy św. o godz. 16:00, Ks. Bp Krzysztof Nitkiewicz udzieli sakramentu bierzmowania naszej młodzieży. Otoczmy ich naszą modlitwą.

6. Jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

7. 30 maja w czwartek, przypada Uroczystość Bożego Ciała. Dlatego już teraz zwracamy się z prośbą o przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało i na zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Mieszkańców z ul. Wiejskiej – I ołtarz, z ul. Kwiatowej – II ołtarz, z ul. Al. Warszawska – III ołtarz, z ul. Borów, Jaśminowa, Tarninowa i św. Onufrego – IV ołtarz.

8. 8 czerwca odbędą się Dni Młodych naszej Diecezji oraz XV Rajd Rowerowy. Z Sandomierza przez Orliska, Kotową Wolę do Rozwadowa. Szczegóły w zakrystii.

9. 26 maja z okazji Dnia Matki w parafii Chrystusa Króla o godz. 19:00 odbędzie się koncert z dedykacją dla wszystkich matek w wykonaniu artystów Akademii Muzycznej w Łodzi. Szczegóły na plakacie.

10. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.

11. W ubiegłym tygodniu z naszej Wspólnoty parafialnej odszedł do Pana śp. +Tadeusz Batora z ul. Sikorskiego. Pomódlmy się o wieczne zbawienie dla niego. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

 

Odzwiedzający

Odwiedza nas 93 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.