Parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu

1. Dzisiaj w naszym kościele podczas Mszy Św. o godz. 11:30 uroczystość I Komunii Świętej. Dzieci, które dziś przeżywają I Komunii Św. będą przez cały tydzień przeżywać Biały Tydzień. Zapraszamy codziennie wraz ze swymi rodzicami do uczestnictwa w nabożeństwie majowym i Mszy św.

2. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z róży MB Anielskiej.

3. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – wspomnienie Matki Bożej Fatimskiej, po Mszy św. nabożeństwo fatimskie z procesją, we wtorek – święto św. Macieja, Ap., w czwartek – święto św. Andrzeja Boboli, Patrona Polski, w piątek – święto patronalne Szkoły Podstawowej Nr 9 im. JP II, na naszym Osiedlu, 26. rocznica nadania imienia Jana Pawła II. Msza św. o godz. 10:00, bardzo serdecznie zapraszamy na uroczystość naszej szkoły, w sobotę – 104. rocznica urodzin papieża Jana Pawła II.

4. W przyszłą niedzielę – pierwsza rocznica I Komunii św. na Mszy św. o godz. 11:30.

5. Bóg zapłać, Rodzicom dzieci pierwszokomunijnych, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzicom dzieci rocznicowych. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

6. Jest do nabycia prasa katolicka i nowy numer gazetki parafialnej „Promień Miłosierdzia”. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

7. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.

8. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do Pana śp. +Ewa Przybysz z ul. Marczaka 9. Pomódlmy się o wieczne zbawienie dla niej. Wieczny odpoczynek …

 

Odzwiedzający

Odwiedza nas 280 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.