Parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Ofiary złożone na tacę są przeznaczone na potrzeby parafii. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać. O godz.15:00 Godzina Miłosierdzia, o godz. 17:00 spotkanie Róż Różańcowych i Kółek Koronkowych, a o godz. 17:30 nabożeństwo majowe.

2. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11:30 uroczystość I Komunii św.

3. W środę o podjęcie adoracji prosimy braci z róży św. Józefa.

4. W tym tygodniu w liturgii Kościoła przeżywamy: w poniedziałek – święto św. Apostołów Filipa i Jakuba, w środę – uroczystość św. Stanisława bpa i męczennika, głównego Patrona Polski i Diecezji. Imieniny naszego ks. Prałata Stanisława, w piątek – początek nowenny przed Urocz. Zesłania Ducha Świętego.

5. Nabożeństwa majowe są odprawiane codziennie o godz. 17:30. Również przez cały miesiąc maj przed figurą Matki Bożej na skrzyżowaniu ulic Sikorskiego i Słomki o godz. 19:30 jest śpiewana majówka. Serdecznie zapraszamy.

6. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzicom dzieci pierwszokomunijnych.

7. Wydział Duszpasterstwa Małżeństw i Rodzin prosi małżeństwa które obchodzą w tym roku 25 i 50 lat małżeństwa, do świętowania tej rocznicy małżeńskiej w Sandomierzu podczas II Diecezjalnego Kongresu Rodzin 15 czerwca br. Małżeństwa te otrzymają pamiątkowy dyplom z błogosławieństwem Ks. Biskupa. Prosimy aby wcześniej zgłosić się w zakrystii.

8. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.

9. W ubiegłym tygodniu odszedł do Pana św. +Zbigniew Ordon z ul. Tarnowskiego 26. Pomódlmy się o wieczne zbawienie dla niego. Wieczny odpoczynek …

 

Odzwiedzający

Odwiedza nas 283 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.