Parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu

1. Dziś o godz.15:00 Godzina Miłosierdzia, o godz. 17:30 nieszpory, a o godz. 21:00 Apel Jasnogórski.

2. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z róży Matki Bożej Ostrobramskiej.

3. W tym tygodniu w liturgii Kościoła przeżywamy: w poniedziałek – święto św. Katarzyny ze Sieny, dziewicy i doktora Kościoła, Patronki Europy, w środę 1 maja – św. Józefa, rzemieślnika, w Wyższym Seminarium Duchownym Dzień Otwartej Furty oraz 25. pielgrzymka Krucjaty Wyzwolenia Człowieka do sanktuarium św. Józefa w Nisku, rozpoczęcie o godz. 9:30, w czwartek – św. Atanazego, bpa i doktora Kościoła, I czwartek miesiąca, od godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu, w piątek – uroczystość NMP Królowej Polski, Msze św. jak w każdą niedzielę, 233. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja, to także I piątek miesiąca spowiedź przed każdą Mszą św., o godz.17:30 nabożeństwo majowe. Po Mszy św. nocna adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 24:00 o godz. 20:30 wspólny Różaniec, Apel Jasnogórski i Koronka do Bożego Miłosierdzia, później indywidualna adoracja a o godz. 24:00 zakończenie nocnej adoracji. Serdecznie zapraszamy na modlitewne czuwanie w sobotę – św. Floriana, męczennika, patrona strażaków, o godz. 18:00 będziemy się modlić za naszych Panów Strażaków, I sobota miesiąca, od godz. 9:00 odwiedziny chorych, o godz. 17:00 nabożeństwo pierwszosobotnie, a o godz. 17:30 nabożeństwo majowe.

4. Zapraszamy na nabożeństwa majowe; w kościele codziennie o godz. 17:30, a przed figurą Matki Bożej na skrzyżowaniu ulic Sikorskiego i Słomki o godz. 19:30. Serdecznie zapraszamy.

5. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Tarnowskiego 6 klatka 7 i 8. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św.

6. Jest do nabycia prasa katolicka i nowy numer gazetki parafialnej „Promień Miłosierdzia”. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

7. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.

8. Dzisiaj oficjalnie kończy posługę w kościele p. Damian nasz organista. Dziękujemy za wiele lat służby i życzymy sukcesów na nowej większej placówce. Bóg zapłać. My szukamy nowego organisty i prosimy o modlitwę w tej intencji.

 

Odzwiedzający

Odwiedza nas 303 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.