Parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu

1. Dzisiaj trwa peregrynacja relikwii błogosławionej rodziny Ulmów na Serbinowie. Na Mszy św. o godz. 11:30 uczczenie relikwii przez nasz dekanat, a o godz. 16:00 pożegnanie relikwii.

2. Dzisiaj obchodzimy 61. Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Rozpoczyna on Tydzień Modlitw o Powołania do Kapłaństwa i Życia Konsekrowanego.

3. Dziś odpust w Mokrzyszowie, a w naszym kościele o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, o godz. 17:30 nieszpory.

4. Mieszkańców ul. Tarnowskiego 26 i 28 prosimy o pomoc w rozebraniu dekoracji świątecznej. Prace rozpoczniemy w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

5. Próba dzieci przed I Komunią św. będzie w środę 24 kwietnia po Mszy św.

6. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z róży Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

7. W tym tygodniu w liturgii Kościoła przeżywamy: we wtorek – Uroczystość św. Wojciecha, Głównego Patrona Polski, imieniny ks. Wojciecha, w środę – św. Jerzego, męczennika, w czwartek – święto św. Marka Ewangelisty.

8. Jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

9. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Tarnowskiego 6 klatka 5 i 6. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

10. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.

11. W ubiegłym tygodniu z naszej Wspólnoty odeszła do Pana śp. +Lilla Prosowska z ul. Konf. Dzikowskiej 7. Pomódlmy się o wieczne zbawienie dla niej.

 

Odzwiedzający

Odwiedza nas 207 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.