1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Ofiary złożone na tacę są przeznaczone na cele parafialne. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

2. Dziś w naszej parafii przeżywamy uroczystość odpustową. Uroczysta Suma z poświęceniem figury św. siostry Faustyny i procesją o godz. 11:30. Mszy św. będzie przewodniczył i Słowo Boże wygłosi ks. dziekan Adam Marek proboszcz parafii Chrystusa Króla. O godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia odbędzie się przed Najświętszym Sakramentem, o godz. 17:00 spotkanie róż różańcowych i kółek koronkowych, a o godz. 17:30 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic różańcowych.

3. Dziś rozpoczynamy 80. Tydzień Miłosierdzia. Hasłem są słowa św. Jana Apostoła: „…każdy miłujący Tego, który dał życie, miłuje również tego, kto życie od Niego otrzymał.” Z tej racji modlitwą i darem serca wspieramy ubogich ofiarą do puszki na Caritas.

4. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z róży MB Fatimskiej.

5. Jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

6. Spotkanie rodziców dzieci przeżywających pierwszą rocznicę I Komunii św. odbędzie się w niedzielę 14 kwietnia po Mszy św. o godz. 11:30.

7. W tym tygodniu w liturgii Kościoła przeżywamy: Tydzień Miłosierdzia, w poniedziałek – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, przeniesiona z 25 marca, jest to dzień świętości życia, można złożyć deklarację Duchowej Adopcji.

8. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Tarnowskiego 6 klatka 1 i 2. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

9. Spotkanie dekanalne Katolickiego Centrum Pomocy Rodzinie odbędzie się 8 kwietnia o 19:00 w parafii św. Barbary.

10. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.