1. Dziś ostatni dzień starego roku. O godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, a o godz. 17:30 nabożeństwo na zakończenie roku. Zachęcamy do wspólnej modlitwy.

2. Dziś 1. rocznica śmierci papieża Benedykta XVI. Pamiętajmy w modlitwie.

3. Jutro pierwszy dzień nowego roku, uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze św. jak w każdą niedzielę.

4. W sobotę Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze św. jak w każdą niedzielę. Po każdej Mszy św. poświęcenie kadzidła i kredy. Po Mszy św. o godz. 10:00 wyruszy Orszak Trzech Króli.

5. W przyszłą niedzielę po Godzinie Miłosierdzia spotkanie opłatkowe w domu parafialnym wszystkich wspólnot działających przy naszej parafii. Serdecznie zapraszamy.

6. W środę o podjęcie adoracji prosimy braci z Róży św. Józefa.

7. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy wszystkim Rodzinom mieszkającym przy ul. Słomki 3 klatka 1 i 2 . Pierwsze sprzątanie we wtorek po Mszy św. wieczornej.

8. Jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

9. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, we wtorek – św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, bb. ddK., w czwartek – I czwartek miesiąca, od godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu, w piątek – I piątek miesiąca. Po Mszy św. nocna adoracja Najświętszego Sakramentu, o godz. 20:30 wspólny Różaniec, Apel Jasnogórski i Koronka do Bożego Miłosierdzia. Zakończenie o godz. 24:00. Serdecznie zapraszamy na modlitewne czuwanie, w sobotę – uroczystość Objawienia Pańskiego - Trzech Króli i I sobota miesiąca. O godz. 17:00 nabożeństwo pierwszosobotnie. W tym miesiącu nie będzie odwiedzin chorych.

10. Z naszego dekanatu organizowany jest wyjazd na nocne czuwanie w intencji powołań na Jasną Górę 14/15 stycznia 2024 r. wyjazd o godz. 16:00 a powrót w poniedziałek w godzinach porannych. Zapisy do 8 stycznia. Serdecznie zapraszamy.

11. Trwa wizyta duszpasterska. Już teraz, dziękujemy za dotychczasową życzliwość, wspólną modlitwę i serdeczne przyjęcie. Ministranci zapowiadając kolędę podają przybliżony czas przybycia księdza, dlatego prosimy o zrozumienie i w miarę możliwości oczekiwanie z całą rodziną na kapłana, który przychodzi z Bożym błogosławieństwem do nas. Cały plan kolędy jest zamieszczony na stronie internetowej i w gablocie pod chórem. Plan kolędy znajdziesz tutaj.

12. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. „Szczęść Boże”.