1. Dziś IV Niedziela Adwentu i zarazem Wigilia Bożego Narodzenia o godz. 10:00 spotkanie rodziców i dzieci kl. III szkoły podstawowej, o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia. Nie będzie Mszy św. o godz. 18:00. W tym czasie zasiądziemy do stołu wigilijnego. Niech to będzie czas pokoju i dobra. Powstrzymajmy się od picia alkoholu w tym dniu. Nie zapominajmy o wspólnym rodzinnym kolędowaniu. O godz. 24:00 Uroczysta Pasterka. Pół godz. przed Pasterką koncert kolęd. Serdecznie zapraszamy. Ofiary złożone na tacę podczas Pasterki są przeznaczone na Fundusz Obrony Życia.

2. W poniedziałek – Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Msze św. o godz. 8:30, 10:00, 11:30 i 18:00. Nie będzie Mszy św. o godz. 7:00.

3. We wtorek– święto św. Szczepana, pierwszego męczennika. Drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia. Msze św. w porządku niedzielnym.

4. W środę – święto św. Jana Apostoła i Ewangelisty. Rozpoczęcie wizyty duszpasterskiej. Plan Kolędy jest w gazetce parafialnej, na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej.

5. W czwartek – święto Świętych Młodzianków, o godz. 21:00 Apel Jasnogórski.

6. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Ostrobramskiej.

7. W przyszłą niedzielę ostatni dzień Starego Roku o godz. 17:30 uroczyste nieszpory na zakończenie Starego Roku. Zapraszamy na wspólne dziękczynienie.

8. Dziękujemy tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy wszystkim rodzinom mieszkającym przy ul. Konf. Dzikowskiej 28. Pierwsze sprzątanie w środę po Mszy św. wieczornej.

9. Mieszkańcom z ul. Konf. Dzikowskiej 5 i 7 dziękujemy za pomoc w przygotowaniu dekoracji świątecznych. Dziękujemy tym, którzy jak co roku przygotowali ruchomą szopkę. Bóg zapłać. Przy szopce znajduje się własnoręcznie wykonana miniatura szopki przez Filipa Mrozińskiego, ucznia SP nr 9 im. JPII na naszym Osiedlu i jego rodziców. Szopka ta wzięła udział w konkursie. Zachęcamy do obejrzenia.

10. Jest do nabycia prasa katolicka i nowy numer gazetki parafialnej „Promień Miłosierdzia”. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

11. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.