1. Dziś gościmy ks. Krystiana Musiała, sędziego Sądu Biskupiego w Sandomierzu, który głosi Słowo Boże. Dzisiaj o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, a o godz. 17:30 nieszpory. Za tydzień na Mszy św. o godz. 10:00 spotkanie rodziców i dzieci kl. III.

2. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

3. Dziękujemy tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy wszystkim rodzinom mieszkającym przy ul. Konf. Dzikowskiej 26. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św.

4. Jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

5. Parafialna spowiedź adwentowa odbędzie się 21 grudnia br. tj. w czwartek w godz. od 10:30 do 12:00 i od 15:30 do 17:30. Nie odkładajmy spowiedzi na później.

6. Pod chórem stoi kosz „Dobrego serca” do którego można składać produkty żywnościowe dla potrzebujących na nadchodzące święta.

7. Do chorych przed świętami udamy się w sobotę, 23 grudnia br. od godz. 9:00. Prosimy o zgłaszanie chorych, których nie odwiedzamy w I soboty miesiąca.

8. Mieszkańców ul. Konf. Dzik. 5 i 7 prosimy o pomoc w przygotowaniu dekoracji świątecznych. Ubieranie choinek planujemy jutro w poniedziałek od godz.19:00. Dziękujemy Panom strażakom za obsadzenie choinek oraz panu Czesławowi za transport. Bóg zapłać.

9. W przyszłą niedzielę IV Niedziela Adwentu i Wigilia Bożego Narodzenia. Zachowujemy w tym dniu post. Msze św. będą jak w każdą niedzielę. Nie będzie w tym dniu Mszy św. o godz. 18:00. W tym czasie zasiądziemy do stołu wigilijnego. Niech to będzie czas pokoju i radości. Powstrzymajmy się od picia alkoholu w tym dniu. Nie zapominajmy o wspólnym rodzinnym kolędowaniu. O godz. 24:00 Uroczysta Pasterka. Pół godz. przed Pasterką koncert kolęd. Serdecznie zapraszamy. Ofiary złożone na tacę podczas Pasterki są przeznaczone na Fundusz Obrony Życia.

10. Dziś przed kościołem odbywa się kiermasz ozdób świątecznych prowadzony przez Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno Wychowawczy w Tarnobrzegu.

11. W ubiegłym tygodniu odszedł do Pana śp. +Stanisław Pazgier z ul. Kwiatowej. Pomódlmy się o wieczne zbawienie dla niego. Wieczny odpoczynek …

12. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.