1. Dziś w kościele w całej Polsce dzień modlitw za Kościół na Wschodzie oraz wspieramy darem serca składając ofiarę do puszki. Po Mszy św. o godz. 10:00 spotkanie młodzieży kl. VI Szkoły Podst. a na Mszy św. o godz. 11:30 poświęcenie medalików dzieciom kl. III. Dziś o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, o godz. 17:30 nieszpory.

2. Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołu Szkół Specjalnych w Tarnobrzegu, prowadzi kwestę „sianko bożonarodzeniowe”. Zachęcamy do wsparcia.

3. W naszym kościele w adwencie w dni powszednie Msze św. są; o godz. 7:00 Msza św. adwentowa, a o godz. 18:00 roratnia. Dzieci na roraty zapraszamy z lampionami, tradycyjnie po roratach otrzymują pamiątkowe obrazki i losują figurkę Matki Bożej.

4. Są do nabycia świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom Caritas. Zachęcamy do nabywania.

5. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Licheńskiej.

6. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w środę – św. Łucji, dz. i m., w czwartek – św. Jana od Krzyża, prezbitera i dK.

7. Spowiedzi św. adwentowa odbędzie się 21 grudnia (czwartek) w godzinach; 10:30 – 12:00 i 15:15 – 18:00. Zaplanujmy swój udział.

8. Dziękujemy tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy wszystkim rodzinom mieszkającym przy ul. Konf. Dzikowskiej 24 klatka 3, 4 i 5. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

9. Jest do nabycia prasa katolicka i nowy numer gazetki parafialnej „Promień Miłosierdzia”. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

10. Pod chórem będzie stał kosz „Dobrego serca” do którego można składać produkty żywnościowe dla potrzebujących na nadchodzące święta.

11. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny czy jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.