1. Dzisiaj przeżywamy VII Dzień Ubogich pod hasłem; „nie odwracaj twarzy od żadnego biedaka”. Dziękujemy za modlitewne i materialne wspieranie potrzebujących z różnych okazji. Dziś o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, a o godz. 17:30 nabożeństwo różańcowe za zmarłych wspominanych w Wypominkach modlitewnych. Za tydzień po Mszy św. o godz. 10:00 spotkanie rodziców i dzieci kl. III Szkoły Podstawowej.

2. W środę o podjęcie adoracji prosimy braci z Róży św. Józefa.

3. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – św. Rafała Kalinowskiego, we wtorek – Ofiarowanie NMP, w środę – św. Cecylii, patronki muzyki kościelnej, modlitwą otaczamy pana Organistę, panie prowadzące śpiew i wszystkich angażujących się w upiększanie liturgii śpiewem, w piątek – św. męczenników Andrzeja Dung-Lac, prezbitera i Towarzyszy, w sobotę – św. Katarzyny dziewicy i męczennicy.

4. Za tydzień w niedzielę, w Uroczystość Chrystusa Króla odbędzie się X Tarnobrzeski Marsz Mężczyzn pod hasłem: "Odważnie ku prawdzie". Marsz wyruszy sprzed figury NSPJ na Serbinowie o godz. 10:45 i przejdzie do parafii Chrystusa Króla na Mszę św. odpustową o godz. 12:00.

5. W niedzielę Chrystusa Króla o godz. 18:00 w kościele na Serbinowie odbędzie się Wieczór Uwielbienia dla młodzieży z parafii naszego dekanatu. Serdecznie zapraszamy.

6. Bóg zapłać tym którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Konf. Dzikowskiej 7 klatka 5 i 6. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

7. Jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

8. Jest organizowana pielgrzymka autokarowa do Medugorje „Rekolekcje dla małżeństw” od 29.12. br. do 6.01. 2024 r. Szczegóły na plakacie.

9. W sobotę 18 listopada br. została zakończona renowacja tabernakulum oraz umieszczona nowa lampka wieczna. Bóg zapłać za każdy dar serca na ten cel.

10. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.

11. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do Pana śp. +Eugeniusz Serafin z ul. Borów. Pomódlmy się o wieczne zbawienie dla Niego: Wieczny odpoczynek…