1. Dziś po Mszy św. o godz. 10:00 spotkanie młodzieży kl. VI Szkoły Podst., o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, a o godz. 17:30 nabożeństwo różańcowe z Wypominkami za zmarłych.

2. Dziś zbiórka do puszki na Stowarzyszenie Pomoc Kościołowi w Potrzebie.

3. Trwa listopad, miesiąc szczególnej modlitwy za zmarłych. W naszym kościele nabożeństwa różańcowe z wypominkami są odprawiane codziennie o godz. 17:30. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za naszych zmarłych i za dusze w Czyśćcu cierpiące.

4. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Ostrobramskiej.

5. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – pierwszych świętych męczenników Polski; św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, we wtorek – w parafii na Serbinowie spotkanie Szkół św. Jana Pawła II, rozpoczęcie Mszą św. o godz. 10:00 pod przewodnictwem Ks. Bpa Krzysztofa Nitkiewicza, w środę – św. Alberta Wielkiego bpa i dK, w czwartek – NMP Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia, w piątek – św. Elżbiety Węgierskiej, w sobotę – bł. Karoliny Kózkówny, dz. i męczennicy.

6. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Konf. Dzikowskiej 7 klatka 3 i 4. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

7. Jest do nabycia prasa katolicka i nowy numer gazetki parafialnej „Promień Miłosierdzia”. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

8. Ks. Biskupa Krzysztof Nitkiewicz ustanowił w naszym mieście Duszpasterstwo Akademickie przy parafii św. Barbary. Szczegóły posługi duszpasterstwa będziemy podawali na bieżąco.

9. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.