1. Dzisiaj o godz. 10:00 spotkanie młodzieży kl. VI Szkoły Podstawowej. O godz. 17:30 nabożeństwo różańcowe.

2. Dzisiaj w Sandomierzu odbędą się główne uroczystości kończące Jubileusz 800-lecia śmierci bł. Wincentego Kadłubka. Początek uroczystości o godz. 10.00 w kościele seminaryjnym. Następnie przemarsz ulicami Starego Miasta do bazyliki katedralnej na Mszę św. o godz. 10.30.

3. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie o godz.17:30. Dzieci otrzymują pamiątkowe obrazki. Zatroszczmy się o ich udział w nabożeństwie.

4. W środę o podjęcie adoracji prosimy braci z Róży św. Józefa.

5. W tym tygodniu w liturgii kościoła wspominamy: w poniedziałek – bł. Wincentego Kadłubka, bpa, Patrona diecezji, w środę – św. Jana XXIII, papieża, w czwartek – bł. Jana Beyzyma, w piątek – bł. Honorata Koźmińskiego, dzień imienin ks. bpa Edwarda Frankowskiego – pamiętajmy w modlitwie o solenizancie. Po Mszy św. wieczornej, ostatnie w tym roku, nabożeństwo fatimskie z procesją, prosimy o zabranie świec, w sobotę – św. Małgorzaty Marii Alacoque, na nabożeństwie różańcowym będziemy się modlić za nauczycieli.

6. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Konf. Dzikowskiej 18. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

7. Jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy do nabywania i lektury.

8. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.