1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca Po Mszy św. o godz. 10:00 spotkanie młodzieży kl. VII i VIII Szkoły Podstawowej, a o godz. 11:30 poświęcenie i wręczenie różańców dzieciom pierwszokomunijnym. O godz. 17:00 spotkanie róż różańcowych i kółek koronkowych, a o godz. 17:30 nabożeństwo różańcowe.

2. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie o godz.17:30. Dzieci otrzymują pamiątkowe obrazki. Zatroszczmy się o ich udział w nabożeństwie.

3. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży MB Ostrobramskiej.

4. W tym tygodniu w liturgii kościoła wspominamy: w poniedziałek – św. Aniołów Stróżów, w środę – św. Franciszka z Asyżu, w czwartek – św. siostry Faustyny Kowalskiej, I czwartek miesiąca od godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu, w piątek – I piątek miesiąca, od godz. 17:15 spowiedź św. O godz. 18:00 Mszą św. rozpocznie się 24-godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu, w ramach Ogólnopolskiej Całodobowej Nowenny Adoracyjnej Wspólnot Dzieła Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa Króla królów i Pana panów. O godz. 20:30 wspólny różaniec, koronka i Apel Jasnogórski, o godz. 24:00 Msza św., w sobotę – Najświętszej Maryi Panny Różańcowej, 6. r. śmierci Ks. bpa Wacława Świerzawskiego, od godz. 9:00 odwiedziny chorych, o godz. 17:00 nabożeństwo pierwszosobotnie i zakończenie 24-godzinnej adoracji Mszą św. o godz. 18:00.

5. W sobotę pielgrzymka Róż Różańcowych do Włostowa. Wyjazd o godz. 8:00 a powrót ok. godz. 14:00. Serdecznie zapraszamy.

6. W niedzielę 8 października br. w Sandomierzu zakończenie Roku Jubileuszowego śmierci Bł. Wincentego Kadłubka. Rozpoczęcie uroczystości w kościele seminaryjnym o godz. 10:00. Serdecznie zapraszamy.

7. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Konf. Dzikowskiej 16. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

8. Jest do nabycia prasa katolicka i nowy numer gazetki parafialnej „Promień Miłosierdzia”. Zachęcamy do nabywania i lektury.

9. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.