1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Ofiary złożone na tacę są przeznaczone na cele parafialne. Za złożone ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”. Dziś o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, o godz. 17:00 spotkanie Róż Różańcowych i Kółek Koronkowych, a o godz. 17:30 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic różańcowych i koronkowych.

2. W poniedziałek o godz. 8:00 Msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Serdecznie zapraszamy.

3. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10:00 spotkanie przed bierzmowaniem młodzieży kl. VIII Szkoły Podstawowej, obecność obowiązkowa.

4. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Fatimskiej.

5. Bóg zapłać tym którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Konf. Dzikowskiej 8 klatka 1,2 i 3 . Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św.

6. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w piątek – święto Narodzenia NMP. Msze św. o godz. 7:00, 8:30, 15:20 i 18:00.

7. Jest do nabycia prasa katolicka i nowy numer gazetki parafialnej „Promień Miłosierdzia”. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

8. 9 września Legion Maryi organizuje pielgrzymkę na Jasną Gorę. Wyjazd o godz. 24:00 a powrót ok. godz. 18:00.

9. 9 września br. organizowana jest pielgrzymka z Tarnobrzega do Sulisławic. Zbiórka o godz. 8.00 przy kościele oo. dominikanów. Zgłoszenia do 3 września (niedziela) w parafiach naszego dekanatu. Koszt 25 złotych. Powrót ok. 15.00. Odbędzie się w formie pieszej, autokarowej, rowerowej i biegowej. Szczegóły na plakacie.

10. Zostały zamontowane odnowione i pozłocone elementy tabernakulum w pierwszym etapie renowacji. Druga część tabernakulum została zdemontowana i zabrana do pracowni złotniczej do odnowy i pozłocenia. Została także zamówiona rzeźba św. s. Faustyny, która zostanie postawiona na cokole przed kościołem. Dziękujemy za życzliwość, za każdy dar serca i prosimy o modlitwę w intencji tych prac. Prośmy Jezusa Miłosiernego o potrzebne łaski. Maryjo Matko Nieustającej Pomocy, módl się za nami. Św. Józefie, módl się za nami i dopomóż nam w realizacji tych prac.

11. Decyzją ks. Biskupa Krzysztofa Nitkiewicza do naszej parafii został skierowany jako wikariusza ks. Wojciech Ciupak, który był na studiach doktoranckich i posługiwał w Szwajcarii. Witamy Go bardzo serdecznie i życzymy Bożego błogosławieństwa, potrzebnych łask i tego aby dobrze się czuł w naszej parafii, doświadczając dużo życzliwości od nowych swoich parafian. Szczęść Boże.

12. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.