1. Dzisiaj o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, a o godz. 17:30 nieszpory i litania do NSPJ.

2. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Licheńskiej.

3. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Kwiatowej od 1numeru do kanału. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

4. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – 38. rocznica święceń kapłańskich Księdza Biskupa Ordynariusza. Każdego roku w tym dniu w naszej diecezji odbywają się święcenia kapłańskie, w tym roku diecezja otrzyma dwóch nowych kapłanów, we wtorek – 7. rocznicy śmierci ks. prał. Michała Józefczyka, w środę – św. Alojzego Gonzagi, w piątek – o godz. 8:00 Msza św. na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Zapraszamy wszystkich uczniów, rodziców, nauczycieli do wzięcia udziału we Mszy św. Trzeba też zawierzyć dzieci i młodzież w opiece Bożej, opiece świętych Patronów. Dziękujemy katechetom, wychowawcom i wszystkim, którzy prowadzili w tym roku dzieci i młodzież a Dyrekcjom za dobrą współpracę. Obchodzimy także Dzień Ojca. Otoczmy modlitwą wszystkich ojców, w sobotę – Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

5. Jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

6. Msza św. w intencji mieszkańców, którzy przygotowywali ołtarz na Boże Ciało odbędzie się; za mieszkańców z ul. Paderewskiego – 28 czerwca o godz. 18:00, za mieszkańców z ul. Tarnowskiego 6 – 9 lipca o godz. 10:00, za mieszkańców z ul. Słomki 3 i Słomki domki – 9 lipca o godz. 11:30.

7. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.