1. Dzisiaj Uroczystość Najświętszej Trójcy, kończy się okres wypełnienia obowiązku przystąpienia do Komunii św. wielkanocnej.

2. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Ofiary składane na tacę są przeznaczone na cele parafialne. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać. O godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, o godz. 17:00 spotkanie Róż Różańcowych i Kółek Koronkowych, a o godz. 17:30 nabożeństwo różańcowe. Zachęcamy do wspólnej modlitwy.

3. Dziś zbiórka do puszki na świątynię Opatrzności Bożej.

4. Dzisiaj odbędzie się Tarnobrzeski Marsz dla Życia i Rodziny, początek o godz. 15:00 na Placu B. Głowackiego i przejście do parafii Chrystusa Króla gdzie zakończy się Piknikiem Rodzinny. Zapraszamy do udziału.

5. Trwa miesiąc czerwiec, który jest poświęcony Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Każdego dnia po Mszy św. wieczornej litania do NSPJ.

6. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Anielskiej.

7. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Borów i Jaśminowa. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

8. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – św. Bonifacego, bpa i męczennika, we wtorek – św. Norberta, w czwartek – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, Boże Ciało. Msze św. o godz. 7:00, 9:00 po niej procesja do czterech ołtarzy, po procesji Msza św. ok. godz. 10:45 i 18:00. Zaplanujmy swój udział we Mszy św. i procesji. Dzieci zapraszamy w strojach pierwszokomunijnych. Przez całą Oktawę Bożego Ciała, po Mszy św. wieczornej nabożeństwo czerwcowe połączone z procesją wokół kościoła.

9. W sobotę, 10 czerwca odbędzie się XIV Sandomierski Rajd Papieski do Karwowa.

10. Jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

11. Zwracamy się z prośbą o przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało i na zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Mieszkańców ul. Paderewskiego – I ołtarz, ul. Tarnowskiego 6 – II ołtarz, ul. Słomki 3 i Słomki domki – III ołtarz, ul. Konfederacji Dzikowskiej 24 – IV ołtarz. Stelaże należy pobrać w środę po Mszy św. wieczornej. Trasa procesji jak każdego roku.

12. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.

13. W ubiegłym tygodniu odszedł do Pana śp. +Michał Żarkowski z Al. Warszawskiej. Pomódlmy się o wieczne zbawienie dla nich. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.