1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 10:00 spotkanie młodzież kl. VII Szkoły Podst., w przyszłą niedzielę spotkanie młodzieży kl. VI Szkoły Podst. o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, a o godz. 17:20 nowenna do św. Józefa i Gorzkie Żale.

2. Legion Maryi zaprasza dzisiaj na godz. 15:20 po Godzinie Miłosierdzia, na Modlitwę Pompejańską w intencji; „O pokój w naszych sercach, w rodzinach i Ojczyźnie”.

3. Zapraszamy na nabożeństwa pasyjne. Dziś o godz. 17:30 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, a w piątek o godz. 17:30 Droga Krzyżowa dla wszystkich. Znajdźmy czas na rozważanie Zbawczej Męki Chrystusa.

4. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy wszystkim Rodzinom mieszkającym przy ul. Paderewskiego 31-60. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

5. Jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

6. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – 10. rocznica wyboru papieża Franciszka na Stolicę Piotrową. Prośmy o potrzebne łaski dla papieża. w piątek – św. Gertrudy, odpust w Wielowsi. Suma odpustowa o godz. 11:00.

7. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii odbędą się od 26 do 28 marca, poprowadzi ks. dr Maciej Miętek, kanclerz Kurii Warszawsko-Praskiej. Spowiedź św. wielkopostna odbędzie się 29 marca.

8. Zachęcamy do nabywania baranków wielkanocnych Caritas. Jest to forma naszej jałmużny wielkopostnej.

9. Serdecznie zapraszamy na spotkanie Klubu Rodzica, które odbędzie się w najbliższy piątek 17 marca o godz. 17:30 w budynku Administracji Osiedla „Dzików” ul. Tarnowskiego 1. Szczegóły na plakacie.

10. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia „Szczęść Boże”.