1. Dzisiaj I niedziela miesiąca, po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu, ofiary złożone na tacę są przeznaczone na potrzeby kościoła. Za złożone ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 10:00 spotkanie młodzieży kl. VIII Szkoły Podstawowej, a za tydzień spotkanie młodzieży kl. VII Szkoły Podstawowej, o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, o godz. 17:00 spotkanie Róż Różańcowych i Kółek Koronkowych, a o godz. 17:30 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

2. Dziś 34. rocznica sakry Bpa Seniora Edwarda Frankowskiego, otoczmy Go naszą modlitwą.

3. Dziś zbiórka do puszki na rzecz dzieła pomocy misjonarzom „Ad gentes”, jest to Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z naszymi misjonarzami i misjonarkami, którzy głoszą Ewangelię i dają świadectwo miłości Boga i bliźniego w 99 krajach misyjnych.

4. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach pasyjnych. W piątki o godz. 17:30 Droga Krzyżowa, a w niedziele o godz.17:30 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

5. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży MB Ostrobramskiej.

6. W środę w naszej diecezji będziemy przeżywać Jubileusz 800 – lecia śmierci bł. Wincentego Kadłubka. Tego dnia o godz. 17:00 we Włostowie Bp Krzysztof Nitkiewicz odprawi Mszę św. inaugurującą jubileusz. Serdecznie zapraszamy do udziału w tych obchodach.

7. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: we wtorek – św. męczennic Perpetuy i Felicyty, w środę – św. Jana Bożego i dzień modlitw w intencji kobiet, w piątek – początek nowenny przed uroczystością św. Józefa.

8. Zachęcamy do nabywania baranków wielkanocnych Caritas. Koszt 8zł. Jest to forma naszej jałmużny wielkopostnej.

9. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy wszystkim Rodzinom mieszkającym przy ul. Paderewskiego 1-30. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

10. Jest do nabycia prasa katolicka i nowy numer gazetki parafialnej „Promień Miłosierdzia”. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

11. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia „Szczęść Boże”.