1. Dzisiaj modlitwą i darem serca wspieramy poszkodowanych trzęsieniem ziemi w Turcji i Syrii. O godz. 10:00 spotkanie młodzieży kl. VII Szkoły Podstawowej, a za tydzień spotkanie młodzieży kl. VI Szkoły Podstawowej. O godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, a o godz. 17:30 nieszpory.

2. W środę o podjęcie adoracji prosimy Siostry z Róży Matki Bożej Fatimskiej.

3. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy wszystkim Rodzinom mieszkającym przy ul. Tarnowskiego 28 klatka 1 i 2. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

4. Jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

5. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: we wtorek – święto św. Cyryla, mnicha i Metodego, bpa – Patronów Europy oraz wspomnienie św. Walentego – dzień modlitw w intencji narzeczonych, zakochanych i przygotowujących się do małżeństwa, w środę – bł. Michała Sopoćki, imieniny św. s. Faustyny i 3. rocznica konsekracji naszego kościoła.

6. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia „Szczęść Boże”.