1. Dzisiaj I niedziela miesiąca, po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu, ofiary złożone na tacę są przeznaczone na potrzeby kościoła.
Za złożone ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”. O godz. 10:00 spotkanie młodzieży kl. VIII Szkoły Podstawowej, a za tydzień spotkanie młodzieży
kl. VII Szkoły Podstawowej. O godz.17:00 spotkanie Róż Różańcowych i Kół Koronkowych, a o godz. 17:30 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic różańcowych i koronkowych.

2. W środę o podjęcie adoracji prosimy Siostry z Róży Matki Bożej Anielskiej.

3. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy wszystkim Rodzinom mieszkającym przy ul. Tarnowskiego 26 klatka 3,4 i 5. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

4. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – św. męczenników Pawła Miki i Towarzyszy oraz św. Doroty, w piątek – św. Scholastyki, w sobotę – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. Światowy Dzień Chorego. O godz. 18:00 Msza św. w intencji chorych i starszych z udzieleniem sakramentu Namaszczenia Chorych. Pamiętajmy o osobach starszych i chorych, wspierając ich modlitwą i darem serca.

5. Jest do nabycia prasa katolicka i nowy numer gazetki parafialnej „Promień Miłosierdzia”. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

6. Dziękujemy mieszkańcom z ul. Konf. Dzikowskiej 24, 26 i 28, Panom Strażakom, Panu Czesławowi i wszystkim osobom zaangażowanym w rozebranie dekoracji świątecznych. Bóg zapłać.

7. Prośba z Urzędu Miasta; Zwracamy się z prośbą o włączenie się do pomocy walczącej Ukrainie poprzez nie wyrzucanie i zbieranie w miarę możliwości czystych puszek po produktach spożywczych, typu: groszek, kukurydza, fasolka, brzoskwinie, karma zwierzęca mokra). Puszki można przekazywać do Tarnobrzeskiego Centrum Seniora, które mieści się na placu Bartosza Głowackiego w Tarnobrzegu. Dodatkowo prosimy o zbiórkę zużytych, połamanych świec.

8. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. „Szczęść Boże”.