1. Dziś o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, a o godz. 17:30 nieszpory, za tydzień spotkanie młodzieży kl. VIII Szkoły Podstawowej.

2. W środę o podjęcie adoracji prosimy braci z Róży św. Józefa.

3. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: we wtorek – św. Jana Bosko, w czwartek – święto Ofiarowania Pańskiego, Parafialny Dzień Życia Konsekrowanego, otaczamy modlitwą osoby konsekrowane oraz modlimy się o nowe powołania do życia zakonnego. Msze św. o godz. 8:30, 15:20 i 18:00 z poświęceniem gromnic. Ofiary złożone na tacę będą przeznaczone jako pomoc dla Sióstr Klarysek w Sandomierzu, I czwartek miesiąca, od godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu, w piątek – św. Błażeja, na Mszy św. o godz. 18:00 poświęcenie jabłek (prosimy o przyniesienie owoców do poświęcenia), I piątek miesiąca od godz. 17:15 spowiedź św. Po Mszy św. nocna adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 24:00 o godz. 20:30 wspólny Różaniec, Apel Jasnogórski i Koronka do Bożego Miłosierdzia, później indywidualna adoracja i o godz. 24:00 zakończenie nocnej adoracji. Serdecznie zapraszamy na modlitewne czuwanie, w sobotę – I sobota miesiąca, od godz. 9:00 odwiedziny chorych, a o godz. 17:00 nabożeństwo pierwszosobotnie.

4. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy wszystkim Rodzinom mieszkającym przy ul. Tarnowskiego 26 klatka 1 i 2. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

5. Jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

6. Mieszkańców ul. Konf. Dzikowskiej 24, 26 i 28, oraz Panów Strażaków prosimy o pomoc w rozebraniu dekoracji świątecznych w czwartek po Mszy św. wieczornej.

7. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. „Szczęść Boże”.

8. W ubiegłym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszła do Pana śp. +Stanisława Pietuch z ul. Wiejskiej. Pomódlmy się o wieczne zbawienie dla niej. Wieczny odpoczynek …