1. Dziś ostatnia niedziela roku liturgicznego, patronalne święto Akcji Katolickiej, Wspólnoty dla Intronizacji NSPJ i Liturgicznej Służby Ołtarza. Po każdej Mszy św. odnowienie Aktu Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana.

2. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna także w naszej diecezji Tydzień Biblijny. Pismo święte wraz z przekazywaną Tradycją jest dla nas fundamentem wiary.

3. Dziś odpust w parafii Chrystusa Króla, a o godz. 17.00 koncert muzyki sakralnej.

4. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 10:00 spotkanie młodzieży kl. VI Szkoły Podst. a za tydzień spotkanie rodziców i dzieci kl. III Szkoły Podstawowej, o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, a o godz. 17:30 nabożeństwo różańcowe za zmarłych wspominanych w Wypominkach modlitewnych.

5. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Fatimskiej.

6. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – Ofiarowanie NMP, we wtorek – św. Cecylii, patronki muzyki kościelnej, o godz. 18:00 wystąpi chór tarnobrzeski, w czwartek – św. męczenników Andrzeja Dung-Lac, prezbitera i Towarzyszy, w piątek – św. Katarzyny dziewicy i męczennicy.

7. Bóg zapłać tym którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Marczaka 11 klatka 1 i 2. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

8. Jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

9. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.

Aktu Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana:
Odpowiadając na Twą miłość Panie, wyznaję: Jezu, jesteś Królem! Jezu, jesteś moim królem! Daj mi poznać wolę Twoją, Panie! Oto jestem!