1. Dziś po Mszy św. o godz. 10:00 spotkanie młodzieży kl. VII Szkoły Podst., a za tydzień spotkanie młodzieży kl. VI Szkoły Podst., o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, a o godz. 17:30 nabożeństwo różańcowe z Wypominkami za zmarłych.

2. Dziś zbiórka do puszki na Stowarzyszenie Pomoc Kościołowi w Potrzebie z przeznaczeniem dla Ukrainy.

3. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Anielskiej.

4. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: we wtorek – św. Alberta Wielkiego bpa i dK, w środę – NMP Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia, w czwartek – św. Elżbiety Węgierskiej, w piątek – bł. Karoliny Kózkówny, w sobotę – bł. Salomei, zakonnicy.

5. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Marczaka 9 klatka 9, 10 i 11. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

6. Jest do nabycia prasa katolicka i nowy numer gazetki parafialnej „Promień Miłosierdzia”. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

7. Serdecznie zapraszamy na spotkanie Klubu Rodzica, które odbędzie się w najbliższy piątek 18 listopada o godz. 17:30 w budynku Administracji Osiedla „Dzików” ul. Tarnowskiego 1. Szczegóły na plakacie.

8. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.

9. Za tydzień w niedzielę IX Marsz Mężczyzn. O godz. 10:45 wymarsz z Serbinowa sprzed figury Serca Jezusowego i przejście do parafii Chrystusa Króla na Msze św. odpustową o godz. 12:00, o godz. 17:00, koncert muzyki sakralnej pt. Stwórco mój... Szczegóły na plakacie.