1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Tydzień Misyjny, naszą modlitwą otaczamy misjonarzy i misjonarki.

2. Gościmy dziś panią Irynę Krill z Tarnopola (śpiew i gra na bandurze), dziękujemy za przybycie i piękny śpiew. Wspieramy darem serca i modlimy się prosząc o pokój dla Ukrainy.

3. Dzisiaj o godz. 10:00 spotkanie dzieci i rodziców kl. III Szkoły Podst. O godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, o godz. 17:30 nabożeństwo różańcowe.

4. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

5. W tym tygodniu w liturgii kościoła wspominamy: we wtorek – św. Jana Pawła II, w piątek – święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza, o godz. 21:00 Apel Jasnogórski.

6. Zachęcamy do korzystania z duchowego skarbca Kościoła, by pomagać naszym zmarłym. Na stoliku pod chórem są wyłożone kartki na Wypominki. Wpisujemy imiona naszych bliskich zmarłych, za których będziemy się modlić w listopadzie o godz. 17:30. Prosimy o czytelne wypełnianie kartek i zaznaczenie, w których dniach listopada chcielibyśmy żeby była modlitwa za te dusze. Można także zamawiać Wypominki Roczne (wpisujemy najbliższych zmarłych) przed Mszą o godz. 10:00 lub 11:30. Pamiętajmy o naszych zmarłych.

7. Zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty przed Uroczystością Wszystkich Świętych. Spowiadamy codziennie pół godziny przed Mszą św.

8. W tym tygodniu nie było sprzątania naszej świątyni. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Marczaka 9 klatka 3 i 4. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św.

9. Jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

10. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.