1. Dzisiaj w 44. rocznicę wyboru kard. Karola Wojtyły na Ojca Świętego obchodzimy XXII Dzień Papieski pod hasłem „Blask prawdy”. Ofiarą do puszki wspieramy Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Za każdy dar serca składamy serdeczne Bóg zapłać. O godz. 10:00 spotkanie młodzieży kl. VI Szkoły Podst., a za tydzień spotkanie rodziców i dzieci kl. III przygotowujących się do I Komunii św.

2. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Licheńskiej.

3. W tym tygodniu w liturgii kościoła wspominamy: w poniedziałek – św. Ignacego Antiocheńskiego, bpa i męczennika, we wtorek – święto św. Łukasza, Ew., patronalne święto Służby Zdrowia, otaczamy lekarzy, pielęgniarki i wszystkich pracowników naszą modlitwą, w czwartek – św. Jana Kantego, w sobotę – święto Rocznica Poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Sandomierzu.

4. W czwartek 20 października Spotkanie Młodych przy relikwiach bł. Carlo Acutisa w parafii św. Barbary, początek o godz. 16:00.

5. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Marczaka 9 klatka 1 i 2. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

6. Jest do nabycia prasa katolicka i nowy numer gazetki parafialnej „Promień Miłosierdzia”. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

7. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.