1. Dzisiaj kończymy Misje św. Bóg zapłać Misjonarzom i Wam za zaangażowanie i udział. Za ławkami znajdują się pamiątkowe obrazki z Misji św.

2. Dzisiaj o godz. 10:00 spotkanie młodzieży kl. VI, VII i VIII Szkoły Podstawowej. O godz. 17:30 nabożeństwo różańcowe.

3. Dzisiaj w naszej diecezji modlimy się przez pośrednictwo bł. Wincentego Kadłubka, którego odpust obchodzony jest w katedrze sandomierskiej.

4. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie o godz.17:30. Dzieci otrzymują pamiątkowe obrazki. Zatroszczmy się o ich udział w nabożeństwie.

5. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Fatimskiej.

6. W tym tygodniu w liturgii kościoła wspominamy: we wtorek – św. Jana XXIII, papieża, w środę – bł. Jana Beyzyma, w czwartek – bł. Honorata Koźmińskiego, dzień imienin ks. bpa Edwarda Frankowskiego – pamiętajmy w modlitwie o solenizancie. Po Mszy św. wieczornej, ostatnie w tym roku, nabożeństwo fatimskie z procesją, prosimy o zabranie świec, w piątek – św. Małgorzaty Marii Alacoque, na nabożeństwie różańcowym będziemy się modlić za nauczycieli, w sobotę – św. Teresy z Avila, dziewicy i doktora Kościoła, odpust w Stalach o godz. 11:00, jest to także Dzień Dziecka Utraconego.

7. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Słomki domki. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

8. Jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy do nabywania i lektury.

9. 20 października o godz. 16.00 w kościele św. Barbary w Tarnobrzegu rozpocznie się spotkanie młodych z okazji sprowadzenia tam relikwii bł. Carlo Acutis. Po wprowadzeniu relikwii program artystyczno-muzyczny, poczęstunek, adoracja i Msza św.

10. Serdecznie zapraszamy na spotkanie Klubu Rodzica, które odbędzie się w najbliższy piątek 14 października o godz. 17:30 w budynku Administracji Osiedla „Dzików” ul. Tarnowskiego 1. Szczegóły na plakacie.

11. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.

12. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do Pana śp. +Zbigniew Bieniecki z ul. Jaśminowej. Pomódlmy się o wieczne zbawienie dla niego. Wieczny odpoczynek …