1. Dzisiaj gościmy w naszej parafii Ojca misjonarza z Zambii ks. Andrzeja Nowakowskiego. Otaczamy go naszą modlitwą i darem serca. O godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, a o godz. 17:30 nieszpory, litania do NSPJ i procesja Eucharystyczna.

2. Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy wzięli udział w Uroczystość Bożego Ciała. Osobom z wyznaczonych ulic, które włączyły się w przygotowanie ołtarzy, Panu Organiście, panom Strażakom, Panu Kościelnemu, ministrantom, osobom niosącym emblematy, dziewczynkom sypiącym kwiatki, chłopcom dzwoniącym dzwonkami i Wam wszystkim za wspólną modlitwę i publiczne wyznanie wiary w prawdziwą Obecność Pana Jezusa w Eucharystii. Bóg zapłać.

3. Do czwartku będziemy przeżywać Oktawę Bożego Ciała. Zapraszamy serdecznie do udziału, dziewczynki do sypania kwiatków, chłopców do dzwonienia dzwonkami.

4. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Fatimskiej.

5. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Konf. Dzikowskiej 16. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

6. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – 6. rocznica śmierci ks. prał. Michała Józefczyka, we wtorek – św. Alojzego Gonzagi, w czwartek – Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, Dzień Ojca. Otoczmy modlitwą wszystkich ojców. Zakończenie Oktawy Bożego Ciała z procesją do czterech ołtarzy, błogosławieństwo dzieci, poświęcenie wianków, ziół i kwiatów, w piątek – Uroczystość NSPJ, Dzień Modlitw o Świętość Kapłanów. O godz. 8:00 Msza św. na zakończenie roku szkolnego. Po Mszy św. wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21:00 i akt zawierzenia się NSPJ, w sobotę – Niepokalanego Serca NMP.

7. W ramach IV Kongresu Eucharystycznego zapraszamy Ludzi Pracy na spotkanie do Stalowej Woli 20.06 o godz. 15.00, dzieci komunijne do Janowa Lubelskiego 21.06 o g. 10.00, starszych i chorych do par. MB Nieustającej Pomocy w Tarnobrzegu 22.06 o g. 15.00, Rodziny do Sulisławic 25.06 o g. 9.00, wspólnoty i grupy religijne do katedry 26.06 o g. 10.00. W czwartek na zakończenie oktawy Bożego Ciała całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu, rozpocznie się po Mszy św. porannej i potrwa do Mszy św. wieczornej. Serdecznie zapraszamy. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.

8. Zapraszamy na kolejne spotkanie Klubu Rodzica, które odbędzie się w najbliższy piątek 24.06 w godz. 17:30 – 19:00 w budynku Administracji Osiedla „Dzików” ul. Tarnowskiego 1. Szczegóły na plakacie.

9. Jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

10. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.

11. W ubiegłym tygodniu odszedł do Pana śp. +Jan Buczek. Pomódlmy się o wieczne zbawienie dla niego. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie …