1. Dzisiaj Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Zakończenie Okresu Wielkanocnego. I niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu, ofiary złożone na tacę są przeznaczone na cele parafialne. Za złożone ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”. O godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, o godz. 17:00 spotkanie Róż Różańcowych i Kółek Koronkowych, a o godz. 17:30 nabożeństwo różańcowe.

2. Dziś zbiórka do puszki na świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie.

3. W środę o podjęcie adoracji prosimy braci z Róży św. Józefa.

4. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Konfederacji Dzikowskiej 12. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

5. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – święto NMP, Matki Kościoła, w środę – św. Jadwigi Królowej, w czwartek – święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana, w sobotę – św. Barnaby, Ap. W sobotę o godz. 18:00 Msza św. w intencji pielgrzymów do Krakowa – Łagiewnik.

6. W przyszłą niedzielę dobiega końca okres wypełnienia obowiązku przystąpienia do Komunii św. wielkanocnej, zapraszamy do skorzystania ze spowiedzi św. Spowiadamy codziennie pół godziny przed Mszą świętą.

7. Już dziś zwracamy się z prośbą o przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało i na zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Mieszkańców ul. Dzikowska, Żabia – I ołtarz, ul. Jabłoniowa, Sadowa, Ziołowa, Lawendowa – II ołtarz, ul. Czereśniowa – III ołtarz, ul. Polna – IV ołtarz.

8. Jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

9. Diecezjalne Spotkanie Młodych odbędzie się w sobotę w Radomyślu nad Sanem, zapraszamy młodzież do udziału, zapisy w zakrystii i u ks. Sylwestra.

10. Ojcowie Dominikanie serdecznie zapraszają na wspaniały koncert z racji setnej rocznicy założenia parafii pw. Wniebowzięcia NMP przy klasztorze dominikanów. Zaprezentowane zostaną: „Gloria” Antonio Vivaldiego oraz utwory polskich kompozytorów do słów św. Jana Pawła II. Koncert odbędzie się w sobotę o godzinie 19.00 w dominikańskim kościele. Więcej informacji w mediach społecznościowych klasztoru oraz na plakatach. Wstęp wolny.

11. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.