1. Dzisiaj Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Po każdej Mszy św. Fundacja "Z Serca dla Serca", zbiera ofiary na budowę Domu Hospicyjnego dla dzieci chorych na nowotwór. Za każdy dar serca składamy serdeczne Bóg zapłać. O godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, o godz. 17:30 nabożeństwo majowe i Msza św. wieczorna.

2. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Ostrobramskiej.

3. W środę rozpoczynamy miesiąc czerwiec, który jest poświęcony Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Każdego dnia po Mszy św. wieczornej litania do NSPJ.

4. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: we wtorek święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny. Odpust w Zakrzowie, w środę – św. Justyna, Dzień Dziecka, naszą modlitwą otaczamy wszystkie dzieci, w czwartek – bł. męczenników Sadoka i Towarzyszy, I czwartek miesiąca, od godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu, w piątek – św. męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy, I piątek miesiąca od godz. 17:15 spowiedź św. Po Mszy św. nocna adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 24:00 o godz. 20:30 wspólny Różaniec, Apel Jasnogórski i Koronka do Bożego Miłosierdzia, później indywidualna adoracja i o godz. 24:00 zakończenie nocnej adoracji, w sobotę – I sobota miesiąca, od godz. 9:00 odwiedziny chorych, o godz. 17:00 nabożeństwo pierwszosobotnie. W sobotę 4 czerwca odbędzie się XIII Rajd Papieski trasą z Sandomierza przez Grębów do Stanów.

5. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Konfederacji Dzikowskiej 10. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

6. Jest do nabycia prasa katolicka i nowy numer gazetki parafialnej „Promień Miłosierdzia”. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

7. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.