1. Dzisiaj o godz. 15:00 Godziną Miłosierdzia a o godz. 17:30 nabożeństwo majowe. Zapraszamy serdecznie do wspólnej modlitwy.

2. We wtorek po Mszy św. wieczornej nowenna do św. Józefa.

3. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży MBNP.

4. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Konf. Dzikowskiej 8. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

5. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: we wtorek – NMP, Wspomożycielki Wiernych, w czwartek – św. Filipa Neri, a także Dzień Matki i 15. rocznica święceń kapłańskich ks. Sylwestra, w piątek – początek nowenny przed urocz. Zesłania Ducha Świętego, w sobotę – o godz. 21:00 Apel Jasnogórski.

6. Jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

7. W środę 18 maja w 102. rocznicę urodzin św. Jana Pawła II został poświęcony krzyż na placu przed kościołem. Idąc do kościoła i wracając z kościoła oddajmy część krzyżowi przez skłon i znak krzyża.

8. W ubiegłym tygodniu zakończyliśmy remont zewnętrznej części domu parafialnego. Dziękujemy wykonawcom i tym wszystkim, którzy wspierali i wspierają nas w tych pracach. Bóg zapłać.

9. Pielgrzymka do Krakowa, Łagiewnik odbędzie się w sobotę 28 maja. Wyjazd o godz. 5:00 z przed kościoła. Są jeszcze wolne miejsca. Prosimy zabrać ze sobą leki, które bierzemy na co dzień.

10. Tarnobrzeskie Centrum Wolontariatu koordynujące pomoc dla przebywających w naszym mieście uchodźców z Ukrainy zwraca się z prośbą o wsparcie w postaci żywności długoterminowej i chemii osobistej. Dary można przynosić do siedziby Centrum, plac Bartosza Głowackiego 34 (nad Klubem Seniora), w każdy dzień tygodnia w godzinach od 10.00 do 16.00.

11. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.