1. Dziś na każdej Mszy św. błogosławieństwo ziół, kwiatów i owoców, na Mszy św. o godz. 11:30 „Dożynki”, poświęcenie wieńców i procesja, a o godz. 17:30 nabożeństwo różańcowe.

2. W środę o podjęcie adoracji prosimy braci z Róży św. Józefa.

3. Bóg zapłać tym którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Marczaka 9 klatka 9,10 i 11. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

4. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: we wtorek – św. Jacka, odpust w Sielcu, w piątek – św. Bernarda, opata i dra Kościoła, w sobotę – św. Piusa X.

5. Jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

6. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.