1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 1000 spotkanie młodzieży kl. I gimnazjum a za tydzień spotkanie dzieci kl. II Szkoły Podstawowej i ich rodziców.
2. Dzisiaj o godz. 1730 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Zachęcamy do wspólnej modlitwy.
3. W środę o podjęcie adoracji prosimy Siostry z Róży Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
4. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy wszystkim Rodzinom mieszkającym przy ul. Konfederacji Dzikowskiej 5 (klatka 1 i 2). Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.
5. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.
6. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w sobotę święto Katedry św. Piotra Apostoła.

7. Pragniemy stworzyć chór parafialny. Dlatego chętnych kobiety i mężczyzn prosimy o zapisywanie się w zakrystii. Mamy nadzieję, że będzie odpowiednia liczba chętnych aby mógł powstać chór. Serdecznie zapraszamy, głosy jak słychać w kościele wszyscy mamy piękne a jakieś niedociągnięcia wyćwiczymy.
8. Organizujemy pielgrzymkę autokarową do Włoch w dniach 31.05 do 8.06.2014r. Szczegóły na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej naszej parafii. Prosimy o zapisywanie się w zakrystii, abyśmy wiedzieli czy będzie odpowiednia liczba chętnych.
9. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. „Szczęść Boże”.