Parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu

W ostatni dzień nauki, który w tym roku przypadł w piątek 26 czerwca, cała społeczność Szkoły Podstawowej Nr 9 spotkała się w naszym kościele parafialnym o godz. 8.00 na Mszy św. dziękczynnej. Wspólnie dziękowaliśmy Panu Bogu za miniony rok szkolny i katechetyczny 2025/2026 i prosiliśmy o błogosławieństwo na czas wakacji. Mszy św. przewodniczył ks. proboszcz Jan Zając, który również wygłosił kazanie. Prosił by uczniowie nie zapominali na wakacjach o Bogu, kościele i książkach.

Szukajcie i spotykajcie się z Panem Bogiem – mówił. Życzył by ten czas wakacyjny napełnił ich radością, by nie brakowało dobrej pogody, Bożego błogosławieństwa i przede wszystkim bezpieczeństwa. By z radością i dobrocią przeżyli ten czas i po wakacjach z uśmiechem i szczęśliwie znowu wrócili do szkoły aby być razem, aby się rozwijać, aby stawać się lepszym. Po Eucharystii wszyscy udali się do szkoły po świadectwa.

Odzwiedzający

Odwiedza nas 133 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.