Parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu

szopkaOd kilku lat w naszym kościele w lewej nawie w Święta Bożego Narodzenia montowana jest ruchoma szopka. Cieszy się ona wielkim powodzeniem u dzieci, stąd w tym roku przed szopką umieszczony został stół, na którym znajdują się miniaturki szopki, domek, zwierzęta, ludzie – słowem jest się czym zając podczas Liturgii.

W trakcie każdej Mszy św. dzieci układają swe wersje szopki. Na ławce przy ścianie zostały umieszczone maskotki, którymi dzieci również się bawią a na zakończenie świąt zabiorą je na pamiątkę do domów. Zarówno maskotki jak i  figurki zostały przyniesione przez parafian, którzy aktywnie włączają się w rozbudowę szopki by stała się bardziej interesująca zawłaszcza dla dzieci.

Odzwiedzający

Odwiedza nas 77 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.