Parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu

Jest taki dzień, tylko jeden raz do roku
Dzień, zwykły dzień, który liczy się od zmroku
Jest taki dzień, gdy jesteśmy wszyscy razem
Dzień, piękny dzień, dziś nam rok go składa w darze.

 

W noc Bożego Narodzenia we wszystkich kościołach zostaną odprawione Pasterki. W naszym kościele pół godziny przed rozpoczęciem Pasterki o godz. 23.30 będzie można wysłuchać koncertu najpiękniejszych kolęd polskich w wykonaniu i aranżacji naszego chóru parafialnego i Pana Organisty Damiana Lisa.

Bożonarodzeniowy koncert jest wyrazem serdecznego podziękowania dla wszystkich dobroczyńców – instytucji i osób prywatnych, które dopomogły w zebraniu środków na realizację przeprowadzonych inwestycji budowlanych w naszym kościele.
Koncert kolęd jest formą podziękowania „na muzyczną nutę”. Oby nigdy nie brakło ofiarnych osób i instytucji, które pospieszą z nam pomocą w naszej dbałości o Dom Boży,  by radował oczy i serca wszystkich tu przybywających.

Odzwiedzający

Odwiedza nas 366 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.