Zakończył się już ostatni letni wypoczynek, którego organizatorem był Parafialny Oddział Akcji Katolickiej działający przy naszej parafii.
Najpierw dzieci pojechały na kolonię. Tego roku w Trzęsaczu nad morzem w dniach 13-23 lipca 2015 r. odpoczywało ponad 30 dzieci. Warunki wypoczynku bardzo dobre, pogoda też, atmosfera wśród kolonistów jeszcze lepsza.

Potem była pierwsza półkolonia nad Jeziorem Tarnobrzeskim w dniach 17 lipca – 1 sierpnia i druga, która właśnie dobiegła do końca bo trwała od 3 do 8 sierpnia 2015 r.

Pogoda była życzliwa tego roku dla półkolonistów, którzy pływali, żeglowali, relaksowali się, korzystając z niezwykle tej słonecznej aury. Uczestnicy półkolonii poznawali też najpiękniejsze miejsca naszego miasta. Wzięli udział w kilku konkursach dotyczących miejsca, w którym odpoczywają. Półkolonijni poeci układali wiersze o Jeziorze Tarnobrzeskim w konkursie literackim. Inni wakacyjni artyści malowali obrazy przedstawiające walory jeziora w konkursie plastycznym.