Parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu

W piątek 17 maja 2024 r. obchodziliśmy w naszym kościele patronalne święto Szkoły Podstawowej Nr 9 im. Jana Pawła II - 26. rocznicę nadania szkole imienia Jana Pawła II. O godz. 10:00 została odprawiona uroczysta Msza święta koncelebrowana, której przewodniczył ks. Jan Biedroń – proboszcz z parafii MBNP na Serbinowie.

Na Mszy św. obecni byli Dyrektorzy szkoły, kadra nauczycielska, uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 9 i zaproszeni goście. Uroczystość uświetniła swoją grą i śpiewem pani Aneta Surowiec oraz chór szkolny. Na zakończenie Mszy św. ks. Jan Biedroń podarował szkole na ręce Pani Dyrektor Ewy Lipińskiej-Mikrut symbolicznego aniołka, który zostanie umieszczony w gablocie poświęconej naszemu Papieżowi. Po Eucharystii uczniowie w krótkim wystąpieniu słowno-muzycznym przypomnieli sylwetkę naszego wielkiego rodaka papieża Jana Pawła II. Po Mszy św. wszyscy udali się na teren szkoły by tam pod pomnikiem patrona szkoły papieża Jana Pawła II złożyć wiązankę kwiatów.

 

Odzwiedzający

Odwiedza nas 181 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.