Parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu

W poniedziałek 13 maja 2024 r., we wspomnienie liturgiczne Najświętszej Maryi Panny Fatimskiej i 107. rocznicę pierwszego z objawień Matki Bożej w Fatimie, minęły  43 lata od zamachu na papieża św. Jana Pawła II.
W naszym kościele po nabożeństwie majowym o godz. 17:30 i Mszy św. o godz. 18.00 procesja z figurą Fatimskiej Pani i modlitwą różańcową po raz pierwszy w tym roku przeszła uliczkami naszego osiedla Dzików.
Nabożeństwa fatimskie odprawiane w wielu parafiach są wypełnieniem woli Maryi i odpowiedzią na Jej objawienie się i słowa w Fatimie wypowiedziane do trojga młodych wizjonerów w 1917 roku w Portugalii.

 

Odzwiedzający

Odwiedza nas 205 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.