Parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu

Dzieci, które w niedzielę po raz pierwszy przyjęły Pana Jezusa w Komunii Św. przez kilka kolejnych dni  przeżywają Biały Tydzień. Dzieci codziennie wraz ze swymi rodzicami uczestniczą w nabożeństwie majowym o godz. 17:30 i Mszy św. bezpośrednio po nabożeństwie.

W poniedziałkowy dzień Białego Tygodnia na Mszy św., której przewodniczył ks. proboszcz Jan Zając z udziałem pozostałych księży pracujących w naszej parafii dzieci modliły się w intencji papieża Franciszka i o wytrwaniu w złożonym w czasie eucharystii przyrzeczeniu abstynenckim. Dzieci przyrzekały, że do 18 roku życia nie będą zażywać narkotyków i pić alkoholu. Po Mszy św.  dzieci otrzymały karteczki z przyrzeczeniem abstynencki z prośbą aby je wspólnie z rodzicami uzupełnili, podpisali i w dniu następnym przynieśli do kościoła.

 

Odzwiedzający

Odwiedza nas 229 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.