Parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu

Kościół katolicki w Polsce obchodził w środę 8 maja 2024 r. uroczystość św. Stanisława Biskupa i Męczennika, głównego patrona Polski. W tym dniu w naszym kościele została odprawiona o godz. 18:00 Msza św. z udziałem wszystkich księży posługujących w naszej parafii w intencji m.in. Solenizanta ks. kan. Stanisława Wdowiaka.

Na zakończenie eucharystii najpierw życzenia Solenizantowi w imieniu swoim i pozostałych księży złożył ks. proboszcz Jan Zając a po nim przedstawiciele wspólnot parafialnych. Życzyli księdzu Stanisławowi życzenia wszelkiej pomyślności, zdrowia, opieki Matki Bożej i podziękowali za posługę w konfesjonale. Były kwiaty, prezenty i tradycyjne „Życzymy…”.  Ksiądz Stanisław podziękował za życzliwość i serdeczność oraz wszelkie dobro jakie go spotyka w naszej  wspólnocie parafialnej.

 

Odzwiedzający

Odwiedza nas 441 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.