Parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu

We wtorek 23 kwietnia 2024 r. w uroczystość świętego Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski o godz. 18:00 została odprawiona Msza św., z udziałem wszystkich księży z naszego kościoła, podczas której modliliśmy się o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i wszelkie potrzebne łaski dla Solenizanta księdza Wojciecha Ciupaka.

Na zakończenie Eucharystii ks. proboszcz Jan Zając w imieniu swoim i księży pracujących w naszym kościele złożył życzenia ks. Wojciechowi, dziękując Mu za kapłańskie zaangażowanie, za posługę w konfesjonale, przy ołtarzu, w szkole, w salce katechetycznej, za posługę wraz z ministrantami, z młodzieżą, z dziećmi. Po księdzu proboszczu przedstawiciele parafian i wspólnot działających w parafii złożyli księdzu Wojciechowi serdeczne życzenia za które Solenizant podziękował.

 

Odzwiedzający

Odwiedza nas 350 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.