Parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu

W dniu 5 kwietnia 2024 r. w pierwszy piątek miesiąca kwietnia, w oktawie Wielkanocy, adorowaliśmy Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, patrząc na krzyż Pana Jezusa, na jego cierpienie przez pryzmat zmartwychwstania.

„…Niech ten wieczór pierwszopiątkowy będzie dla nas tym wieczorem pełnym nadziei, że w modlitwie i pokucie dochodzimy do tej nadziei, tej wielkiej radości, tak wielkiej, że aż trudno uwierzyć, tak wielkiej, że aż trudno zaufać, tak wielkiej, że aż trudno ją przyjąć. Ale kiedy człowiek się otworzy na tą łaskę wiary, nadziei i miłości może cieszyć się wraz z Chrystusem tą chwałą, którą Pan Jezus wyjednał u swojego Ojca przez swoje wielkie cierpienie i śmierć na krzyżu” – mówił ksiądz proboszcz Jan Zając rozpoczynając wspólną adorację o godz. 20:30.
W tym miesiącu wspólnota parafialna Legion Maryi pod wezwaniem Matki Bożej Róży Duchownej modliła się i adorowała Pana Jezusa w modlitwie uniżenia.

 

Odzwiedzający

Odwiedza nas 170 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.