Parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu

W Wielką Sobotę święciliśmy pokarmy wielkanocne - chleb na pamiątkę tego, którym Jezus nakarmił tłumy na pustyni, mięso na pamiątkę baranka paschalnego, którego spożywał Jezus podczas uczty paschalnej z uczniami oraz jajek, które symbolizują nowe życie. W naszym kościele od godz. 9:00 do 13:00 co kilkanaście minut księża święcili przyniesione w koszyczkach pokarmy. Dla wielu osób wizyta w kościele przedłużyła się o modlitwę w ciszy przy Grobie Pańskim.
Zaś o godzinie 10:00 ksiądz Wojciech Ciupak poświęcił pokarmy jakie parafianie zebrani w Domu Ludowym na ul. Dzikowskiej włożyli do swoich koszyczków wielkanocnych.

 

Odzwiedzający

Odwiedza nas 307 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.