Parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu

W Wielki Poniedziałek 25 marca 2024 roku na zakończenie Mszy św. o godz. 18:00 ksiądz proboszcz Jan Zając pobłogosławił książeczki do modlitwy dzieciom przygotowującym się do przyjęcia po raz pierwszy komunii świętej.
Po zakończonej Eucharystii rodzice z dziećmi podeszli przed obraz Matki Bożej Nieustającej Pomocy by tam odebrać modlitewniki.

Ksiądz proboszcz wręczał modlitewnik rodzicom lub dziadkom, którzy po ucałowaniu przekazywali je dzieciom. Dzieci najpierw całowały książeczkę do modlitwy a następnie dziękowały rodzicom lub dziadkom ściskając ich serdecznie.
Ksiądz proboszcz Jan prosił by jeszcze dzisiaj dzieci podpisały modlitewniki i starały się jak najwięcej z nich korzystać.

 

Odzwiedzający

Odwiedza nas 372 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.