Parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu

W ostatnim dniu rekolekcji w środę godz. 18:00 została odprawiona Msza św. koncelebrowana pod przewodnictwem księdza Pawła Laska, który również wygłosił Słowo Boże z udziałem wszystkich księży posługujących w naszej parafii. Po Mszy św. i nabożeństwie do Matki Bożej Nieustającej Pomocy przedstawiciele parafian podziękowali księdzu Pawłowi za Słowo Boże, którym nas obdarowywał podczas tych rekolekcji wielkopostnych.

Podziękowali za wszystkie Eucharystie przez Niego tu odprawione, podczas których modlił się o nasze pojednanie z Bogiem, za wygłoszone nauki stanowe, szczególnie te dla młodzieży, bo to od młodych zależy przyszłość Kościoła i Ojczyzny.
Podziękowali za to że podczas nauk jako biblista rzucił nowe spojrzenie na niektóre zagadnienia wiary, przykazania Boże, zdarzenia z Ewangelii.
Życzyli Mu dużo wytrwałości w posłudze kapłańskiej zapewniając o modlitwie za Niego i o święte powołania kapłańskie.
Ksiądz rekolekcjonista podziękował za kwiaty, życzenia i za modlitwę udzielając na zakończenie uroczystego błogosławieństwa.

 

Odzwiedzający

Odwiedza nas 66 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.