Parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu

W poniedziałkowy zimny poranek o godz. 9:00 ksiądz rekolekcjonista Paweł Lasek spotkał się z uczniami z klas IV, V, VI, VII i VIII szkoły podstawowej. Na początku ksiądz proboszcz Jan Zając przywitał ojca rekolekcjonistę i poprosił młodzież o skupienie na nauce rekolekcyjnej. Ksiądz Paweł na poniedziałkowych rekolekcjach dla młodzieży mówił o modlitwie. O tym czy warto się modlić? Czy modlitwa coś nam daje? Czy uczestnictwo we Mszy świętej coś nam daje?

W trakcie rekolekcyjnej nauki młodzież na doszła wspólnie z księdzem Pawłem do wspólnego stwierdzenia, że człowieka, który jest pusty, bez Jezusa, bez modlitwy diabeł może zniszczyć, może mu zaszkodzić. Natomiast jeżeli człowiek się modli, ma w sobie Jezusa, jest silny w starciu z szatanem.

Odzwiedzający

Odwiedza nas 240 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.